SPLETNI VPRAŠALNIK O ŠPORTU INVALIDOV IN PSIHOLOŠKIH UČINKIH VKLJUČEVANJA INVALIDOV V ŠPORT

Zveza za šport invalidov Slovenije in Fundacija za šport pripravljata raziskavo o športu invalidov in psiholoških učinkih vključevanja invalidov v šport.

V namen ćim boljše raziskave so pripravili spletni vprašalnik z naslovom Šport invalidov – psihološki učinki vključevanja invalidov v šport -  povezava do spletnega vprašalnika.

Vprašalnik je povsem anonimen in vsebuje vprašanja o počutju, doživljanju nekaterih perspektiv v življenju, počutju ob doživljanju sprememb in še nekaterih vidikih našega delovanja.

Reševanje vprašalnikov vam bo vzelo približno 30 minut in prosimo vas, da jih rešite v celoti. Vsi vprašalniki so napisani v moški obliki, vendar veljajo za oba spola.

Vse člane vabimo in naprošamo, da pristopite k izpolnitvi vprašalnika in s tem sodelujete v raziskavi.

Društvo paraplegikov severne Primorske
TRR SI56 0475 0000 1024 080 pri Nova KBM