Čestitka predsednici Sveta FIHO Mirjam Kanalec

Čestitka predsednici Sveta FIHO Mirjam Kanalec
Predsednica Društva paraplegikov ljubljanske pokrajine Mirjam Kanalec je bila izvoljena za predsednico Sveta Fundacije invalidskih in humanitarnih organizacij Slovenije. Pred časom pa je Mirjam na FIHO že opravljala pomembno zadolžitev predsednice Komisije FIHO za ocenjevanje in pripravo predlogov za razporeditev sredstev.

Mirjam Kanalec se je pri šestnajstih letih poškodovala v prometni nesreči, po končani medicinski rehabilitaciji pa šolanje nadaljevala na Srednji računalniški šoli v Ljubljani. Ker ji študij ni predstavljal težav in ker so bile številke njen čarobni svet, je uspešno končala tudi študij na Fakulteti za matematiko in fiziko. Mirjam je tudi blagajničarka pri Evropski zvezi paraplegikov. V njenem življenju je bilo vse polno izzivov, ki jih je vedno uspešno premagovala. Velik izziv je tudi vodenje tako pomembne funkcije kot je predsednik Sveta FIHO, toda verjamemo, da bo tudi pri tem uspešna.

Čestitke in nadvse uspešno vodenje sveta želimo!
Zveza paraplegikov Slovenije
mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
+386 (0)5 300 28 22
+386 (0)40 543-338
+386 (0)41 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji