PREVENTIVNI ZDRAVSTVENI PREGLED ČLANOV DRUŠTVA

PREVENTIVNI ZDRAVSTVENI PREGLED ČLANOV DRUŠTVA

Preventivni zdravstveni pregled članov dtuštvaDejstvo je, da nam zdravje ni podarjeno in moramo zanj sami poskrbeti, kar pomeni, da se je za ohranjanje le tega potrebno truditi in s tem odreči zdravju škodljivim razvadam.

V okviru programa ohranjevanja zdravja smo v sredo 27. oktobra 2021 na sedežu društva organizirali predavanje na temo DEJAVNIKI TVEGANJA ZA SRČNO ŽILNE BOLEZNI, ki ga je izvedlo strokovno osebje Centra za krepitev zdravja Zdravstvenega doma Nova Gorica.

Vsem članom ki so se udeležili predavanja so opravili meritve krvnega tlaka, holesterola in sladkorja v krvi ter na podlagi opravljenih meritev podali rezultate meritev in svetovali morebiten obisk  oz. posvet z osebnim zdravnikom.

Ob zaključku predavanja in meritev so bili z rezultati vse splošno zadovoljni; mi člani pa še toliko bolj, kar pomeni, da nam je mar za naše zdravje in počutje. Povabili so nas k nadaljnjemu sodelovanju in morebiti kakšnemu predavanju iz njihovega programa.

mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
+386 (0)5 300 28 22
+386 (0)40 543-338
+386 (0)41 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji