PRIPRAVA PRIKOLICE ZA LETOVANJE V AVTOKAMPU ANKARAN

Foto: Klavdij Leban Foto: Klavdij Leban

 Letošnja težko pričakovana otoplitev se je krasno »uskladila« s prvomajskimi prazniki. Prikolico sva s sodelavcem Igorjem začela postavljati ravno pravi čas, da je pripravljena za sprejem prvih majskih gostov. Delo nama je šlo dobro od rok, začela sva v sredo, že v četrtek pa sva popoldan dobila okrepitve, na pomoč je priskočil Klavdij z družino, v petek pa je bila parcela že nared. Klavdij je prevzel tudi vlogo fotografa, da bi čim bolj pristno in sočno prenesli dogajanje v vaša srca.

Planski koledarček z rezervacijami je praktično v celoti zaseden, kar nakazuje, da je vaš interes za letovanje v Ankaranu zelo dober in je kot tiha pohvala za nas, ki za prikolico entuziastično skrbimo. Vaše veselje je namreč tudi naše.

Prijetem dopust vsem, kadarkoli in kjerkoli že boste.

  • Matej Boltar.
mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji