XI. FESTIVAL DRUGAČNOSTI V SLOVENJ GRADCU

XI. FESTIVAL DRUGAČNOSTI V SLOVENJ GRADCU

Društvo paraplegikov Koroške je 13. septembra 2018 ob občinskem prazniku Mestne občine Slovenj Gradec odprlo 11. Festival drugačnosti. Začel se je z tradicionalnim literarnim večerom kjer so gostili Eleno Pečarič, predsednico Društva za teorijo in kulturo hendikepa. V programu prireditev sta dve razstavi – prva je fotografska, druga pa likovna, ki je posebna zato, ker gre za tipne replike znanih evropskih slikarjev. Z njo obeležujejo tudi Evropsko leto kulture. S parakolesarjenjem - »Kolo povezuje« in predstavitvami mobilnosti invalidov pa Teden mobilnosti. Z dvema predavanjema želijo podati koristne informacije in motivacijo tistim, ki jih doleti usodna poškodba ali bolezen. Krona vsega je Bazar – predstavitev vseh invalidskih in humanitarnih organizacij s stojnicami in dogodki na odru ter predavanji na šolah.

mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji