TURISTIČNA AVTOBUSA TUDI ZA POTNIKE NA VOZIČKIH

Turistični avtobus za potnike na vozičkih Turistični avtobus za potnike na vozičkih

Najnovejša člana družine vozil Ljubljanskega potniškega prometa za občasne prevoze sta avtobusa »NEOPLAN TOURLINER« podjetja MAN. Oba se ponašata s prostornostjo in udobjem ter z domiselnim pristopom k učinkovitosti in varnosti. Moderna oblika, skladna notranjost in prvorazredna oprema omogočajo potnikom sproščeno in umirjeno potovanje. Posebnost avtobusa Neoplan tourliner pa je dvigalo, ki potniku na invalidskem vozičku omogoča udoben in varen vstop na avtobus. Na enem avtobusu hkrati lahko potujeta dva potnika na invalidskih vozičkih.

Na avtobusih je obilo udobja – posamično nastavljiva klima naprava, WIFI, LCD zaslon, USB priključek za polnjenje mobilnega telefona, 12V in 220V vtičnice, več prostora za prtljago, zložljive mizice za računalnike omogočajo delo ali zabavo med vožnjo ali postankom.

Več ...

Info Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. 01 58-22-400

mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji