LIKOVNA DELAVNICA V ANKARANU

LIKOVNA DELAVNICA V ANKARANU

V Kampu Adria v Ankaranu je Društvo paraplegikov Istre in Krasa v sodelovanju z Zvezo paraplegikov Slovenije, Občino Ankaran in Zavodom Ars Viva 28. septembra 2018 pripravilo tradicionalno slikarsko delavnico. Na13. likovni delavnici se je pod mentorskim vodstvom  Rajka Čauševiča zbralo 35 slikarjev in spremljevalcev iz cele Slovenije.

Slikarke in slikarji so ob bazenu pripravili pregledno razstavo likovnih del, v okviru tedna mobilnosti pa pripravili predstavitev električnih priklopov za invalidske vozičke in preizkus prilagojenega vozila na ročno upravljanje z vgrajeno BDF ročico.

Ob tej priložnosti je Društvo paraplegikov Istre in Krasa simbolično prevzelo novo kombinirano vozilo, ki je bilo kupljeno s sredstvi donatorjev in sredstvi društva.

Na delavnici so sodelovali slikarji, ki sikajo z usti in so člani VDMFK: Željko Vertelj, Dragica Sušanj, Tina Pavlovič, Benjamin Žnidaršič, Vojko Gašperut ter slikarji Miran Jernejšek, Klavdij Leban, …

mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji