CERTIFIKAT ZA BENJAMINA ŽNIDARŠIČA

S certifikatom nagrajena grafika Benjamina Žnidaršiča S certifikatom nagrajena grafika Benjamina Žnidaršiča

Zveza likovnih društev Slovenije je 17. novembra 2018 v Delavskem domu v Trbovljah odprla zaključno pregledno razstavo projekta »Zlata paleta 2018«. Ob otvoritvi razstave so na razpisane teme - Vodna plovila, Steklo ter Barvni dualizem -podelili šest kompletov zlatih, srebrnih in bronastih palet ter 46 certifikatov.

Med dobitniki certifikatov je bil tudi član Likovne sekcije pri Zvezi paraplegikov Slovenije Benjamin Žnidaršič -  Zavod ARS VIVA. Certifikat je prejel za motiv vodna plovila z naslovom »Stara ribiška ladja« (grafika).

Letošnje državno tekmovanje na področju ljubiteljske umetnosti je izviralo iz osnovne tehnike in grafike (risba, grafika in akvarel), klasičnega slikarstva, sodobnega slikarstva ter kiparstva in fotografije.

Ljubitelje likovne umetnosti sta nagovorili: županja občine Trbovlje Jasna Gabrič in predsednica Zveze likovnih društev Klavdija Sitar, kulturni dogodek pa popestril DUET OK – Saša Korun in Marko Bezovšek.

Nagrajena dela s pridobljenimi certifikati bodo razstavljena do 7. decembra 2018 v Delavskem domu v Trbovljah.

mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji