LIKOVNA DELAVNICA V PROSTORIH ZVEZE

Likovniki o delu v prihodnje Likovniki o delu v prihodnje

Slikarke in slikarji Likovne sekcije Zveze paraplegikov Slovenije so v letošnjem letu pod mentorskim vodstvom Rajka Čauševiča – Rasa in Jožeta Potokarja – Cvrča svoje znanje nadgrajevali na treh kolonijah in številnih dnevnih delavnicah, ki so jih v svojih krajih pripravila pokrajinska društva.
Na zadnji delavnici v letošnjem letu so 12. decembra 2018 zbrali v prostorih Zveze ustvarjali v pastelu, olju in akrilu na platno ter risbi.

Pod mentorskim vodstvom Rajka Čauševiča so na delavnici sodelovali: Marija Kerec, Lučka Kocijančič, Tina Šerko, Miran Jernejšek, Klavdij Leban, Damjan Herček, in Metod Zakotnik. Sodeloval je tudi Željko Vertelj, ki svoja dela ustvarja z usti in je tudi član VDMFK (Mednarodno združenje slikarjev, ki slikajo z usti ali nogami).

Vodja kulturnih dejavnosti Metod Zakotnik in slikarji so govorili tudi o delu prihodnjem letu.

mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji