PREDNOVOLETNA ŠTEVILKA GLASILA PARAPLEGIK

PREDNOVOLETNA ŠTEVILKA GLASILA PARAPLEGIK

Drage obiskovalke in obiskovalci naše spletne strani, pred vami je nova praznična številka glasila Paraplegik.

Predsednik Dane Kastelic je v svoji kolumni ob iztekajočem se letu povedal, da je delovanje naše organizacije in vseh devetih lokalnih društev potekalo po ustaljenih tirnicah. Poudaril je tudi, da se razmere na področju invalidskega in socialnega varstva slabšajo, nekaj besed pa je namenil tudi petdeseti obletnici organiziranega delovanja Zveze, ki jo bomo obeležili 16. aprila 2019.

Ko boste glasilo prelistavali dalje si preberite koristne in strokovne članke, razne intervjuje in zanimive prispevke, ki so jih pripravili dopisniki iz vseh devetih pokrajinskih društev Zveze paraplegikov Slovenije.

Sledijo športne strani o naših športnikih in njihovih dosežkih, ki so jih dosegli v letu 2018. Pestri so tudi prispevki s področja kulture in zanimivih potopisov.

Zadnje strani pa so kot vedno namenjene razvedrilu.

GLASILO PARAPLEGIK

mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji