PREDNOVOLETNO SREČANJE

PREDNOVOLETNO SREČANJE

December, mesec, ki mu lahko rečemo mesec neštetih pridevnikov, mesec dobrih mož, mesec, v katerem se ozremo nad potjo za nami in seveda zamislimo nad potjo pred nami, ki si jo že v naprej tlakujemo z raznolikimi zaobljubami; a to je že druga zgodba.

Kot je spoznati, smo preednovoletno druženje s člani Medobčinskega društva invalidov Goriške že dodobra vzeli za medsebojno sodelovanje in se tako tudi letos 14. decembra zbrali v Vinski kleti na Dobrovem, kjer se je ob 18. uri pričelo osrednje dogajanje.

S svojim pozdravnim nagovorom sta nas najprej pozdravila predsednica MDI Goriške Zvezdana Markič, župan Občine Brda g. Franc Mužič in naš predsednik Matej Gruden.

Druženje je potekalo v prijetnem vzdušju, ob prijetni glasbi ansambla Ideal pa so nekateri tudi zaplesali. Po večerji smo se kot običajno "posvetili" priljubljeni družabni igri tombola in tako nam je čas hitro minil.

Želimo vsem lepe Božične in novoletne praznike.

  • Klavdij Leban
mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji