VSAKOLETNA LIKOVNA DELAVNICA NA GORENJSKEM

VSAKOLETNA LIKOVNA DELAVNICA NA GORENJSKEM
likovna delavnica gorenjska1Društvo paraplegikov Gorenjske je 1. junija 2019 v svojih prostorih pripravilo tradicionalno likovno delavnico članov Likovne sekcije Zveze paraplegikov Slovenije in njihovih prijateljev. Pod mentorskim vodstvom Jožeta Potokarja – Cvrča so ustvarjali v akrilu in olju na platnu, risbi in grafiki. Med njimi seveda tudi slikarji, ki slikajo z usti in so člani VDMFK. S čopiči in barvami pa so se preizkusili tudi otroci, ki jih vsako leto presenetijo s svojim umetniškim talentom.

Letošnja delavnica je sovpadala z tradicionalnim Parawing srečanjem, ki sta ga organizirata Društvo paraplegikov Gorenjske in Združenje Goldwing Slovenija, zato so svoja dela lahko predstavili res številnim obiskovalcem.

Za pomoč pri izvedbi delavnice se zahvaljujemo Javnemu skladu RS za kulturne dejavnosti, ki že dolga leta podpira naše ustvarjanje.

mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji