VSAKOLETNA LIKOVNA DELAVNICA NA GORENJSKEM

likovna delavnica gorenjska1Društvo paraplegikov Gorenjske je 1. junija 2019 v svojih prostorih pripravilo tradicionalno likovno delavnico članov Likovne sekcije Zveze paraplegikov Slovenije in njihovih prijateljev. Pod mentorskim vodstvom Jožeta Potokarja – Cvrča so ustvarjali v akrilu in olju na platnu, risbi in grafiki. Med njimi seveda tudi slikarji, ki slikajo z usti in so člani VDMFK. S čopiči in barvami pa so se preizkusili tudi otroci, ki jih vsako leto presenetijo s svojim umetniškim talentom.

Letošnja delavnica je sovpadala z tradicionalnim Parawing srečanjem, ki sta ga organizirata Društvo paraplegikov Gorenjske in Združenje Goldwing Slovenija, zato so svoja dela lahko predstavili res številnim obiskovalcem.

Za pomoč pri izvedbi delavnice se zahvaljujemo Javnemu skladu RS za kulturne dejavnosti, ki že dolga leta podpira naše ustvarjanje.