ZLATA MEDALJA MARKA SEVERJA NA MARATONU FRANJA

ZLATA MEDALJA MARKA SEVERJA NA MARATONU FRANJA

Marko. Naš Marko. Kdo pa ga ne pozna. No, prav vsakdo ga že ne. Naj povem, da to ni tisti, ki skače. Naš Marko je mojster kolesa. In to ne kakršnegakoli. On je nepremagljiv na tako imenovanem »hendbajku«, ročno gnanem biciklu, pravzaprav triciklu.

Na letošnjem maratonu Franja je na etapi od Ljubljane do Domžal ponovno dokazal, da je najhitrejši. Progo, ki je potekala na dolžini dvajsetih kilometrov, je prevozil v neverjetnem času štiriintridesetih minutah in prinesel domov zlato kolajno.

Prijazen, šaljiv, skromen in včasih tudi sramežljiv gospodič Marko svoje vrhunske rezultate dosega z vztrajnostjo in trdim treningom. In kakor pravi tudi lep slovenski pregovor, “brez muje, še čevelj ne obuje”

Zato le pogumno jadrajmo na poti do svojih ciljev. Marko nam je dober vzgled.

FOTOGRAFIJE

  • Matej Boltar
mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji