PROSTORI ZVEZE ZARADI PRENOVE ZAPRTI

Prostori Zveze paraplegikov Slovenije na Štihovi ulici 14 v Ljubljani bodo zaradi prenove in osvežitve delovno bivalnih prostorov, predvidoma do septembra zaprta. Notranja oprema in infrastruktura je namreč po osemindvajsetih letih precej iztrošena in tudi razporeditev prostorov za izvajanje socialnih programov in dejavnosti ne ustrezaveč  potrebam časa.

Tako kot do sedaj, bomo tudi na začasni lokaciji dosegljivi na vam znanih telefonskih številkah, vendar boste morali biti nekoliko strpnejši, ker bodo vse številke povezane  samo v eno linijo.

Za vsa vprašanja glede skupinske obnovitvene rehabilitacije pokličite 031 666-723.

Začasno delovanje v drugih delovnih prostorih nam zaradi prostorske stiske ne omogoča sprejemanja članov in poslovnih partnerjev, zato vljudno prosimo, da se z referenti in zaposlenimi po telefonu dogovorite za srečanje in lokacijo sestanka.

Hvala za razumevanje, se vidimo v prenovljenih prostorih.