PROSTORI ZVEZE ZARADI PRENOVE ZAPRTI

PROSTORI ZVEZE ZARADI PRENOVE ZAPRTI

Prostori Zveze paraplegikov Slovenije na Štihovi ulici 14 v Ljubljani bodo zaradi prenove in osvežitve delovno bivalnih prostorov, predvidoma do septembra zaprta. Notranja oprema in infrastruktura je namreč po osemindvajsetih letih precej iztrošena in tudi razporeditev prostorov za izvajanje socialnih programov in dejavnosti ne ustrezaveč  potrebam časa.

Tako kot do sedaj, bomo tudi na začasni lokaciji dosegljivi na vam znanih telefonskih številkah, vendar boste morali biti nekoliko strpnejši, ker bodo vse številke povezane  samo v eno linijo.

Za vsa vprašanja glede skupinske obnovitvene rehabilitacije pokličite 031 666-723.

Začasno delovanje v drugih delovnih prostorih nam zaradi prostorske stiske ne omogoča sprejemanja članov in poslovnih partnerjev, zato vljudno prosimo, da se z referenti in zaposlenimi po telefonu dogovorite za srečanje in lokacijo sestanka.

Hvala za razumevanje, se vidimo v prenovljenih prostorih.

mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji