IZLET NA MORJE

V soboto, 25. julija, smo se članice društva odpravile na izlet na morje.

Takoj zjutraj ob vstopu v kombi nas je čakalo prijetno presenečenje.  Naš prijazni voznik Igor je vsaki od nas podaril rožico in čokoladni bombon.

Odpeljali smo se proti Pacugu. Čeprav je bil zelo vroč dan, smo bile že zjutraj veselo razpoložene.

Po prihodu v Pacug smo se osvežile v bazenu. Po kosilu smo ob kavici pokramljale še s člani, ki so trenutno v zdraviliškem domu na obnovitveni rehabilitaciji.  Kar nekaj jih prihaja tudi iz naše regije.

Proti večeru smo se odpravili še na obalo v Portorož. Sprehodili smo se po portoroški plaži, piko na i pa je prispevala sladoledna kupa s sadjem.

Bil je prav prijeten dan. Ob odhodu smo se vse strinjale, da bi še kdaj z veseljem ponovile tako lep izlet.

FOTOGRAFIJE

• Milena Čubej