Občasnik

Društvo paraplegikov SP
UVODNE BESEDE

Pozdravljene članice in člani!

Spet je tu pomlad in kot vsako leto se moramo zbrati, da pogledamo kaj smo naredili v prejšnjem letu in začrtamo smernice za to leto.
Vse člane vabimo na Zbor članov, ki bo 20.3.2020 v restavraciji Magma X. Vabilo prejmete z občasnikom po pošti.
Še o eni svari vas moram obvestiti. Na društvu je prišlo do neljubega dogodka in sicer zgubil se je album slik našega člana, ki ga je posodil ob 40. obletnici delovanja. Če si ga je kdo sposodil ali pa ve karkoli o tem naj to čimprej sporoči na društvo. Vsakršna pomoč ali informacija bo dobrodošla.

PRETEKLA DOGAJANJA NA DRUŠTVU
  • Izvedli smo društveni turnir v pikadu.

• Izvedli smo predavanje o prehranskih dopolnilih iz domače lekarne.

• Kegljaška ekipa se je udeležila ligaškega tekmovanja v kegljanju na Ravnah na Koroškem.
PRIHODNJA DOGAJANJA NA DRUŠTVU
  • Tudi letos vabimo vse naše članice, da se udeležijo praznovanja 8. marca na našem društvu.
    Dobili bi se v nedeljo, 8.3.2020 ob 15.00 uri in skupaj obeležili vaš praznik. Lepo vabljene!
    Prijave do 4. marca na društvo.
  • Organizirali bomo ogled Doma paraplegikov v Pacugu. Namenjen je članom, ki tam še niso bili, želeli pa bi si tam letovati ali se udeležiti obnovitvene rehabilitacije. Še posebej so vabljeni novi člani.
    Prijave na društvo do 10.3.2020.
  • Organizirali bomo ogled skokov v Planici. Točne informacije bomo zainteresiranim še sporočili.
    Prijave na društvo do 10.3.2020.
  • Ponovno vas obveščamo, da imamo na društvu kar nekaj materiala za inkontinenco, ki ga lahko prevzamete.
    Na zalogi imamo tudi plašče in zračnice za vozičke, gumice za bergle, sposodite si lahko sedežno blazino, nastavek za WC školjko in električni voziček.

Matej GRUDEN  l.r.
Predsednik