Občasnik št. 6 - junij 2018

Društvo paraplegikov SP
UVODNE BESEDE

Pozdravljene članice in člani!

Pa je tukaj spet poletje in ponovno se bomo razbežali vsak na svoj košček jadranske obale ali kakšno drugo, nam ljubo destinacijo za dopustovanje. In prav je tako! Julijskega občasnika kot po navadi ne bo, beremo se ponovno avgusta.


PRETEKLA DOGAJANJA NA DRUŠTVU
  • V Škofji Loki smo se udeležili srečanja z Gold Wing motoristi
  • Izpeljali smo družabno srečanje z ogledom Kobariškega sirarskega muzeja in piknika ob Soči

PRIHODNJA DOGAJANJA NA DRUŠTVU
  • V poletnih mesecih vas vabim, da se udeležujete plavanja v zunanjem bazenu v Novi Gorici in še enkrat vas pozivam, da se zainteresirani prijavite na kopalne dneve v Pacugu, da bomo sploh vedeli, koga poklicati in obveščati.

Lepe počitnice vam želim!

Predsednik DPSP:
Matej GRUDEN

mt_ignore    
Društvo paraplegikov
severne Primorske
Rejčeva ulica 5 - 5000 Nova Gorica
TRR SI56 0475 0000 1024 080
pri Nova KBM
05 300 28 22
040 543-338
041 393-410 predsednik
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Zadnje v galeriji