SREČANJE STAREJŠIH ČLANOV DRUŠTVA

Na pobudo našega predhodnega, žal preminulega predsednika smo v društvu organizirali sekcijo starejših članov, z namenom druženja starejših, ki imajo za seboj kar lepo prehojeno oz. bolje rečeno prevoženo življenjsko pot, polno modrosti in izkušenj, ki si jih med seboj izmenjujejo in dopolnjujejo.

Naše tokratno druženje smo ob izteku leta priredili v nedeljo 18. decembra, v Gostilni pri Olgi, v Vitovljah.
V pozdravnem nagovoru smo se z minuto molka spomnili našega preminulega dolgoletnega predsednika društva Borisa Lipicerja.
Prešerne volje in dobrega razpoloženja se je zbralo lepo število starejših članov, katerim so se pridružili tudi mlajši člani, željni simbioze s starejšimi.
Ob prijetnem druženju smo pokramljali o tegobah vsakdana, a "mračni" klepet kaj kmalu opustili in se predali vedrim zvokom harmonike in pripovedovanju takih in drugačnih šal.

A ker čas ob takih druženjih prehitro mineva smo naše prijetno druženje s starejšimi člani sklenili z zaobljubo, da se kaj kmalu snidemo.

• Jordan Ušaj